Nazwa pracodawcy:
H+H Polska Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-16

Nr referencyjny:
9268334pra

Miejsce pracy:
Polska, Klucze
województwo: małopolskie

Mistrz Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji (w porozumieniu z Kierownikiem Utrzymania Ruchu);

  • Planowanie prac zespołu UR;

  • Uczestniczenie w pracach remontowych/konserwacyjnych, kontrola ich prawidłowego przebiegu i wykonania;

  • Zapewnienie potrzebnych do wykonania prac materiałów i narzędzi.

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Minimum trzy lata pracy na podobnym stanowisku;

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego;

  • Dobra obsługa komputera – Outlook, Excel, Word;

  • Zdolności interpersonalne, zdolności przywódcze, zaangażowanie;

  • Mile widziane uprawnienia SEP Gr.1.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę od pierwszego dnia pracy;

  • Premię miesięczną w wysokości do 20% miesięcznego wynagrodzenia;

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny;

  • Dofinansowanie do Programu "Fabryka siły", czyli karty sportowej;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

  • Szereg dodatkowych świadczeń: świadczenie bożonarodzeniowe, wielkanocne, wczasy pod gruszą i inne.