Nazwa pracodawcy:
Grupa Inter Cars

Data dodania:
2024-09-16

Nr referencyjny:
9269396pra

Miejsce pracy:
Polska, Pułtusk
województwo: mazowieckie

Przedstawiciel handlowy - samochody ciężarowe

Opis stanowiska
 Zakres zadań na stanowisku:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie własnej bazy

  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży części i akcesoriów do pojazdów

  • Monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych

  • Przygotowywanie ofert handlowych i raportowanie pracy w CRM

  • Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę

  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania
Od Kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości budowy pojazdów ciężarowych lub osobowych

  • Prawa jazdy kat. B

  • Sprawnego poruszania się po środowisku MS Office

  • Optymistycznego podejścia do świata i ludzi

  • Od kandydatów nie wymagamy doświadczenia, szukamy ludzi z zamiłowaniem do motoryzacji

Oferujemy
W zamian oferujemy:

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników

  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy

  • Swobodę działania -lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi

  • Zapewniamy narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon

  • Bogaty pakiet szkoleń specjalistycznych, językowych, indywidualnie dobranych

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o kontrakt B2B