Nazwa pracodawcy:
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-17

Nr referencyjny:
9270746pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. Procesów Biznesowych

Opis stanowiska
Obowiązki na stanowisku:

  • Mapowanie i analiza procesów oraz identyfikacja obszarów do usprawnienia

  • Projektowanie procesów i zmian w procesach oraz ich kompleksowe wdrażanie (zarządzanie zmianą)

  • Bieżące monitorowanie realizacji procesów i inicjowanie działań naprawczych w przypadku wykrycia nieefektywności

  • Systematyczne monitorowanie efektów wprowadzonych zmian

  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących efektywności procesów

  • Koordynacja opracowywania i aktualizacji procedur i instrukcji

  • Zarządzanie procesami w trybie pracy projektowej (odpowiedzialność za harmonogram, budżet, zarządzanie ryzykiem) oraz prowadzenie dokumentacji projektowej

  • Wsparcie w przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń dla uczestników procesów w zakresie nowych procedur i standardów

  • Budowanie kultury organizacyjnej opartej na ciągłym doskonaleniu

Wymagania
Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze zarządzania efektywnością procesów i doskonaleniu procesów biznesowych (preferowane doświadczenie w firmach produkcyjnych z branży technicznej)

  • Umiejętność sprawnego posługiwania się aplikacjami MS Office

  • Umiejętność graficznego przedstawiania procesów biznesowych

  • Umiejętność analizy danych ilościowych i jakościowych, a następnie wyciągania wniosków na ich podstawie

  • Praktyczna znajomość metodyk i narzędzi doskonalenia procesów

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów optymalizacyjnych

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z osobami na wszystkich poziomach hierarchii w organizacji

Oferujemy
Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Atrakcyjny system premiowy