Nazwa pracodawcy:
PGE Dystrybucja S.A.

Data dodania:
2024-09-17

Nr referencyjny:
9270650pra

Miejsce pracy:
Polska, Hrubieszów
województwo: lubelskie

Elektromonter Pogotowia Elektroenergetycznego

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów i modernizacji linii napowietrznych i kablowych SN i nN oraz stacji transformatorowych SN/nN.

  • Udział w lokalizacji i usuwaniu awarii na urządzeniach elektroenergetycznych SN/nN.

  • Wykonywanie prac ziemnych (wykopy, porządkowanie terenu).

  • Wycinka drzew, gałęzi, porostów.

  • Montaż, programowanie i wymiany liczników, odczyty liczników.

  • Prace konserwacyjno-remontowe i pomiarowe na eksploatowanych przez RE urządzeniach i układach pomiarowych. Wykonywanie czynności łączeniowych.

  • Dokonywanie oględzin urządzeń energetycznych.

  • Wykonywanie prac z zakresu utrzymania urządzeń i obsługi odbiorców wynikających z prac eksploatacyjnych PE .

  • Prace pod napięciem na liniach napowietrznych .

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych.

  • Wymiana źródeł światła i elementów opraw w sieci oświetlenia drogowego.

  • Przyłączanie nowych instalacji odbiorczych do wspólnej sieci.

  • Przeprowadzenie kontroli techniczno – taryfowych.

  • Udzielanie odbiorcom ogólnych wyjaśnień dotyczących układów pomiarowych, warunków zasilania.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Wykształcenie o profilu elektrycznym lub pokrewnym.

  • Podstawowa znajomość budowy oraz zasad eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych, a także zakresu organizacji pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Prawo jazdy kat B, dodatkowo kat. C mile widziana.

  • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej.

  • Mile widziane Świadectwo kwalifikacyjne "E" uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym 1 kV.

  • Mile widziane uprawnienia do pracy w technologii PPN.

Oferujemy
To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Pakiet benefitów pozapłacowych.