Nazwa pracodawcy:
Inter Europol S.A.

Data dodania:
2024-09-17

Nr referencyjny:
9271079pra

Miejsce pracy:
Polska, Marki
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Opis stanowiska

(miejsce pracy: Marki)

(praca na zastępstwo)

Główne zadania:

  • Przyjmowanie zamówień od klientów, kierowców oraz przedstawicieli handlowych (telefonicznie, mailowo),

  • Analiza zamówień po kątem minimum logistycznego oraz dostępności asortymentu,

  • Uzgadnianie terminów dostaw z Klientami,

  • Przygotowywanie do zamówień dokumentów sprzedaży oraz dokumentów pomocniczych ( faktury, dokumenty magazynowe),

  • Udzielanie klientom rad z zakresu oferty,

  • Współpraca z działami: Transportu, Magazynu, Cukierni.

Wymagania
Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych ze obsługą klienta,

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w godzinach 06.00-14.00 oraz 1 tydzień w miesiącu 14.00-22.00,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Systematyczność i dokładność w działaniu,

  • Konsekwencja i rzetelność w realizacji wyznaczonych celów,

  • Książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowę o pracę gwarantującą stabilność zatrudnienia,

  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

  • Opiekę medyczną,

  • Współfinansowanie udziału w programie kart sportowych,

  • Możliwość przystąpienia do programu ubezpieczeń grupowych,

  • Świadczenia z ZFŚS,

  • Nowoczesne środowisko pracy,

  • Parking dla pracowników,

  • Świeże pieczywo w czasie przerwy śniadaniowej,

  • Dostęp do automatów vendingowych z przekąskami i napojami,

  • Zniżki na zakup pieczywa w naszej piekarni,

  • Szansę na rozwój zawodowy.