Nazwa pracodawcy:
LUX MED Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-17

Nr referencyjny:
9270515pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Asystent / Asystentka Dyrektora Pionu Szpitali

Opis stanowiska
Twoje zadania:

  • Prowadzenie kalendarza przełożonego.

  • Bieżący kontakt ze Szpitalami, w tym monitorowanie stanu realizacji zadań, pozyskiwanie informacji, prowadzenie korespondencji.

  • Zbieranie informacji wewnętrznych i zewnętrznych, przygotowywanie bieżących analiz i raportów, prezentacji, pism.

  • Organizacja i protokołowanie spotkań Szpitalnych.

  • Planowanie posiedzeń Rad Nadzorczych i Komitetów Sterujących podmiotów szpitalnych.

  • Organizowanie różnego rodzaju spotkań np. integracyjnych, warsztatów itp.

  • Rozliczanie faktur, wyjazdów służbowych, dokonywanie wszelkich formalności związanych z wyjazdami.

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów kierowanych do Dyrektora Szpitalnictwa.

  • Bieżące wsparcie przełożonego w codziennej pracy.

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie.

  • Preferowana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Biegła obsługa komputera / pakiet MS Office, Internet, biegła obsługa urządzeń biurowych.

  • Sumienność, komunikatywność, umiejętności organizacyjne, dyskrecja.​

Oferujemy

  • Opieka Medyczna

  • Ubezpieczenie szpitalne

  • Karta sportowa

  • Program wellbeingowy

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Profesjonalne szkolenia

  • Parking

  • Ubezpieczenie na życie

  • Kursy języka angielskiego

  • Program Poleceń