Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-09-17

Nr referencyjny:
9270656pra

Miejsce pracy:
Polska, Radom
województwo: mazowieckie

Pakowacz/ka (również z orzeczeniem)

Opis stanowiska Miejsce pracy: Stefanowo koło Wólki Kosowskiej – oferujemy transport pracowniczy.

Miejsce pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawność.

Zadania

  • Pakowanie przypraw na linii produkcyjnej oraz kontrola jakości gotowego wyrobu
  • Inne, zlecone przez przełożonego zadania
  • Dbałość o stanowisko pracy

Wymagania:

  • Sprawność manualno-ruchowa
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Posiadanie aktualnej książeczki sanepidowskiej lub gotowość do jej wyrobienia
  • Mile widziane doświadczenie, ale nie jest to wymóg konieczny

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością przejścia pod zakład
  • Transport pracowniczy z: Radomia, Tarczyna, Warki, Grójca i Białobrzegów
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na życie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny: 606 829 141, 734 108 163. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.