Nazwa pracodawcy:
Lambertz Polonia Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-17

Nr referencyjny:
9270617pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Specjalista ds. Sprzedaży z językiem angielskim

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży odpowiedzialna będzie za:

  • Przygotowanie ofert handlowych i prowadzenie dokumentacji handlowej.

  • Współpracę z klientami zagranicznymi.

  • Współpracę z przełożonymi w celu realizacji planów sprzedaży.

  • Przygotowywanie danych, raportów sprzedażowych.

Wymagania
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.

  • Minimum roczne doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • Dodatkowym atutem jest znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego.

  • Praktyczna znajomość MS Office.

  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą.

  • Benefity: karty sportowe Medicover, bony świąteczne, wczasy pod „gruszą”, imprezy integracyjne, kursy językowe finansowane przez pracodawcę (j. niemiecki / angielski), ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach, zniżki na zakupy w sklepikach firmowych.