Nazwa pracodawcy:
EcoWipes

Data dodania:
2024-09-17

Nr referencyjny:
9270569pra

Miejsce pracy:
Polska, Nowy Dwór Mazowiecki
województwo: mazowieckie

Kontakt:

EcoWipes

Magazynier

Opis stanowiska
To oferujemy:

  • Pewność zatrudnienia – stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Premie miesięczne zależne od osiąganych wyników.

  • Pakiet benefitów pozapłacowych – dbamy o Twoje zdrowie, oferując dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie. Dodatkowo zapewniamy bony, paczki, imprezy integracyjne.

  • Transport do pracy z wybranych miejscowości (Baboszewo, Glinojeck, Świercze, Nowe Miasto Cieksyn, Smoszewo, Emolinek, Zakroczym, Nasielsk, Pomiechówek, Raciąż, Załuski).

  • Bonusy okolicznościowe – karty przedpłacone z okazjonalnymi bonusami to dodatkowy sposób na docenienie Twojej pracy i zaangażowania.

  • Inwestycja w rozwój – firma dofinansowuje kursy i umożliwia zdobycie dodatkowych uprawnień, co pozwala na ciągły rozwój zawodowy.

  • Przyjazna atmosfera pracy w różnorodnym zespole.

Wymagania
Zakres obowiązków obejmował będzie:

  • Obsługa magazynu wysokiego składowania z wykorzystaniem wózków widłowych

  • Praca ze skanerem

  • Załadunek i rozładunek towaru

  • Współpraca z produkcją i innymi działami firmy

Oczekujemy od kandydatów:

  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym

  • Chęci do podjęcia długotrwałej współpracy

  • Zaangażowania i gotowości do nauki i rozwoju

Mile widziane:

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy
Co oferujemy?

  • Umowę o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Świadczenia

  • Szkolenia i rozwój

  • Ubezpieczenie na życie

  • Przyjazna atmosfera