Nazwa pracodawcy:
GEODIS Road Network Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-17

Nr referencyjny:
9271034pra

Miejsce pracy:
Polska, Błonie
województwo: mazowieckie

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Monitorowanie ofert składanych przez Dział Sprzedaży i wpinanie ich do systemu operacyjnego;

  • Weryfikacja rejestracji Klientów i uzupełnianie danych w SAP;

  • Wspieranie projektów dotyczących zmian cen dla Klientów;

  • Opieka nad zgodnością danych i funkcjonowaniem systemu CRM i CKK;

  • Wsparcie w tworzeniu analiz rentowności kontraktów oraz przygotowywanie ofert na bazie profilu wysyłkowego;

  • Wsparcie w tworzeniu analiz sprzedażowych oraz prezentacji;

  • Udział w przygotowaniu i wdrażaniu narzędzi wpierających sprzedaż;

  • Cykliczne audytowanie poprawności danych przetwarzanych w Dziale Wsparcia Sprzedaży;

  • Współpraca z działem sprzedaży w celu zwiększenia efektywności działań.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Znajomość branży TSL;

  • Mile widziane doświadczenie w dziale analiz, kontrolingu lub wsparciu sprzedaży od strony raportowania;

  • Wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów (kierunki Zarządzanie, Ekonomia);

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel;

  • Znajomość języka angielskiego pozwalającego na analizę danych i dokumentacji;

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;

  • Umiejętność formułowania wniosków na podstawie danych;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i przedstawiania wniosków;

  • Duża skrupulatność i dokładność w pracy z liczbami;

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne;

  • Sumienność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja czasu;

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania oraz dobra organizacja pracy;

  • Umiejętności pracy pod presją czasu;

  • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy
To oferujemy:

  • Umowa o pracę;

  • Prywatna opieka medyczna Medicover;

  • Karta zniżkowa na paliwo na stacjach Orlen;

  • Dofinansowanie zajęć sportowych (Multisport, OKSystem);

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

  • Szkolenia i kursy;

  • System wdrożenia SMART START;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Konkursy z nagrodami;

  • Darmowy parking dla Pracowników.