Nazwa pracodawcy:
Klient portalu Praca.pl

Data dodania:
2024-09-17

Nr referencyjny:
9271112pra

Miejsce pracy:
Polska, Łódź, Piotrkowska

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań

Opis stanowiska Opis stanowiska

Praca dla specjalisty ds. sprzedaży mieszkań z min. 1-2 letnim DOŚWIADCZENIEM.

Nowa inwestycja deweloperska w Łodzi - wysoki standard mieszkań, centrum miasta, oferta dla klientów klasy średniej i wyższej. Mieszkania małe, inwestycyjne.

Praca w luksusowym biurze sprzedaży w centrum.

Wymagania Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży mieszkań lub nieruchomości - min. 1-2 lata.

Oferujemy Oferujemy

  • Wynagrodzenie mieszane: 5.000 - 20.000 zł

  • Stała pensja + prowizja administracyjna + wysoka prowizja transakcyjna.