Nazwa pracodawcy:
Hanipol f.h. Arkadiusz Hanik

Data dodania:
2024-09-17

Nr referencyjny:
9270557pra

Miejsce pracy:
Polska, Sosnowiec
województwo: śląskie

Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami.

  • Pozyskiwanie nowych klientów.

  • Obsługę zamówień klienta w systemie.

  • Uczestnictwo w targach w Europie i na Świecie oraz organizację spedycji do dystrybutorów.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku handlowym. Mile widziane w handlu międzynarodowym.

  • Język Angielski na poziomie Zaawansowanym (Warunek konieczny który będzie weryfikowany)

  • Bardzo dużym plusem jest znajomość języka Hiszpańskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym. Nie jest to jednakże warunek konieczny.

  • Mile widziane dodatkowe języki: francuski, rosyjski, włoski.

  • Posiadanie zdolności handlowych.

  • Doświadczenie z procedurami handlu międzynarodowego - mile widziane.

  • Samodzielność, umiejętność organizacji pracy.

  • Optymizm i energia życiowa.

  • Ambicja i zaangażowanie.

  • Śmiałość, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi.

Oferujemy
To oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę.

  • Motywacyjny system wynagrodzeń - oprócz wynagrodzenia podstawowego prowizja od sprzedaży.

  • Podróże służbowe na targi i w odwiedziny klientów w różne ciekawe miejsca na świecie.

  • Praca w trybie stacjonarnym w klimatyzowanym biurze (brak możliwości pracy zdalnej ze względu na specyfikę współpracy z działem graficznym i magazynem).

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi.

  • Parking dla pracowników.