Nazwa pracodawcy:
TKM Projekt sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-17

Nr referencyjny:
9270551pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław, Pawłowicka 79
województwo: dolnośląskie

Technik Elektromonter

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Montaż i prefabrykacja szaf sterowniczych oraz urządzeń AKPiA według schematów elektrycznych.

  • Instalacja tras kablowych i osprzętu na maszynach.

  • Wykonywanie prac instalacyjnych i ślusarskich na obiektach przemysłowych.

  • Przygotowanie i oznaczenie przewodów; udział w instalacji i rozruchu maszyn.

Wymagania Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (elektryk, elektronik, mechanik).

  • Doskonała umiejętność czytania schematów elektrycznych.

  • Znajomość zagadnień elektrycznych.

  • Uprawnienia SEP do 1kV.

  • Umiejętności manualne, posługiwanie się narzędziami, diagnozowanie awarii.

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na obiektach przemysłowych i podobnym stanowisku.

  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy Oferujemy

  • Pełny etat, umowa o pracę.

  • Udział w różnorodnych projektach technologicznych.

  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i zdobycia bogatego doświadczenia.

  • Specjalistyczne szkolenia, praca w rozpoznawalnych zakładach produkcyjnych.

  • Atmosfera współpracy w zespole profesjonalistów.