Nazwa pracodawcy:
Nexera

Data dodania:
2024-09-17

Nr referencyjny:
9270350pra

Miejsce pracy:
Polska,

Kontakt:

Nexera

Konsultant ds. Światłowodu

Opis stanowiska
Zakres obowiązków:

  • inwentaryzacja adresów w zasięgu sieci światłowodowej Nexery (praca w terenie);

  • informowanie mieszkańców o możliwości podłączenia się do sieci;

  • kolportaż materiałów marketingowych;

  • pozyskiwanie zgód marketingowych;

  • raportowanie przeprowadzonych w terenie działań do koordynatora regionalnego.

Wymagania
Wymagania:

Wystarczy, że masz wolny czas i zapał do pracy!
Nauczymy Cię wszystkiego, co potrzebne do skutecznego przeprowadzenia akcji.
Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjny system wynagradzania;

  • możliwość współpracy na dłużej;

  • zdobycie doświadczenia w branży telekomunikacyjnej;

  • możliwość odbycia praktyk/stażu;

  • pracę w miłej atmosferze przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie telekomunikacyjnej.