Nazwa pracodawcy:
CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-17

Nr referencyjny:
9270605pra

Miejsce pracy:
Polska, Magnice
województwo: dolnośląskie

Kierownik działu ochrony

Opis stanowiska
ZADANIA NA STANOWISKU PRACY

  • Nadzór i koordynacja pracy zewnętrznej firmy ochroniarskiej świadczącej na rzecz CEVA usługi ochrony osób i mienia takie jak: system alarmowy, telewizja przemysłowa, kontrola dostępu, kontrola przeciwpożarowa oraz dostosowanie ich na terenie magazynu.

  • Analizowanie przyczyn braków i wyjaśnianie rozbieżności ilościowych w przechowywanym asortymencie na podstawie systemu magazynowego i telewizji przemysłowej.

  • Współpraca z odpowiedzialnymi działami CEVA w zakresie bieżącego wyjaśniania zaistniałych nieprawidłowości.

  • Opracowywanie, wdrażanie i kontrola procedur bezpieczeństwa.

  • Przeciwdziałanie próbom uzyskania przez dostawców i klientów nienależnej rekompensaty za straty lub szkody.

  • Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu procedur bezpieczeństwa dla pracowników CEVA i Outsourcingu.

  • Zgłaszanie Kierownikowi Operacyjnemu wszelkich zauważonych nieprawidłowości i incydentów mogących mieć wpływ na bezpieczeństwo chronionego mienia i osób.

  • Bieżące analizowanie ryzyka w obszarze bezpieczeństwa.

  • Regularne raportowanie wyników pracy.

Wymagania
OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

  • Preferowane minimum dwa lata doświadczenia w branży logistycznej.

  • Doświadczenie w ochronie ludzi i systemów.

  • Umiejętności komunikacyjne, kreatywność, samodzielność.

  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy
OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Stabilną pracę.

  • Pakiet benefitów.

  • Ciekawą, dynamiczną pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki.