Nazwa pracodawcy:
EUROPEJSKIE CENTRUM ZDROWIA OTWOCK Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-17

Nr referencyjny:
9270395pra

Miejsce pracy:
Polska, Otwock
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. rozliczeń i statystyki medycznej

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • wiedza i doświadczenie w obszarze funkcjonowania NFZ,

  • wykształcenie wyższe,

  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, w szczególności MS Excel),

  • rzetelność, dokładność, sumienność

Wymagania
Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie rozliczania świadczeń do NFZ (LSZP,AOS,ASDK, Programy Lekowe i Chemioterapia)  (warunek konieczny),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 2 letnie,

  • znajomość branży medycznej i przepisów prawa w zakresie obsługiwanych umów,

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w zawodzie,

  • przyjazną atmosferę w pracy.