Nazwa pracodawcy:
LUX MED Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-17

Nr referencyjny:
9270917pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, ul. Szamocka 6
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. Kadr i Płac

Opis stanowiska

Praca w Szpitalu LUX MED Onkologia, ul. Szamocka 6, 01-748 Warszawa​

Twoją rolą będzie:

  • Udział w procesie wdrożenia nowego systemu kadrowo-płacowego w Spółce;

  • Wprowadzanie i raportowanie danych dotyczących czasu pracy;

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem (umowa o pracę, świadectwo pracy);

  • Obsługa procesów kadrowych w tym zatrudnienie i rozliczanie osób zatrudnionych na podstawie umów cywilno-prawnych (umowy zlecenia, kontrakty);

  • Przygotowywanie raportów na potrzeby biznesu;

  • Udział w projektach z obszaru HR.

Wymagania
Oczekiwania wobec Ciebie:

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Min. dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znajomość programu Płatnik;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel;

  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy;

  • Mile widziana znajomość programu Kamsoft ZZL;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w podmiotach leczniczych i/lub w organizacji o rozproszonej strukturze.

Oferujemy
My zadbamy o:

  • Szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka, karta sportowa;

  • Stabilne miejsce pracy i perspektywy rozwoju;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Zdobycie doświadczenia w dużej, znanej firmie - jesteśmy liderem branży medycznej;

  • Dobrą atmosferę – po prostu lubimy ze sobą pracować!