KAWCZYŃSKI LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Data dodania:
2024-09-17

Nr referencyjny:
9271049pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: warmińsko-mazurskie

Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym

Opis stanowiska
Obowiązki:

  • Prowadzenie pojazdów ciężarowych kategorii C+E na trasach międzynarodowych

  • Dbanie o stan techniczny pojazdu

  • Załadunek, zabezpieczenie i rozładunek towarów zgodnie z procedurami

  • Pokonywanie wyznaczonych tras zgodnie z ustalonym harmonogramem

  • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego w danym kraju

Wymagania
Wymagania:

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym

  • Prawo jazdy kategorii C+E

  • Świadectwo kwalifikacji lub kurs na przewóz rzeczy

  • Karta kierowcy

  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne

  • Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowców

  • Terminową wypłatę wynagrodzenia

  • Nowoczesna flota

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • Pełna opieka doświadczonej kadry

  • Stawiamy na rozwój – Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia – zdobądź je z nami!