Nazwa pracodawcy:
Paweł Witak

Data dodania:
2024-09-17

Nr referencyjny:
9271094pra

Miejsce pracy:
Polska, Sokołów (pow. pruszkowski, gm.
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Paweł Witak

Specjalista ds. logistyki i zakupów

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Optymalizacja kosztów zakupów oraz kosztów logistycznych.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami.

  • Aktywne poszukiwanie oraz wybór dostawców usług (firmy transportowe, dostawcy opakowań itp.).

  • Negocjowanie warunków zakupów.

  • Analizowanie stanów magazynowych, wielkości sprzedaży oraz przygotowywanie zamówień.

  • Koordynowanie działań na styku dostawca-przewoźnik-magazyn.

  • Współpraca z firmami transportowymi oraz kurierskimi.

  • Bliska współpraca z działem handlowym oraz magazynem.

Wymagania Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Znajomość pakietu MS Office (w tym Excel) na poziomie min. średniozaawansowanym.

  • Znajomość zagadnień związanych z obszarem zakupów, dystrybucji oraz logistyki

  • Umiejętności negocjacyjne oraz rozwiązywania problemów.

  • Wielozadaniowość, komunikatywność, dokładność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy Oferujemy

  • ciekawą i różnorodną pracę w zgranym zespole kreatywnych ludzi

  • bardzo duże możliwości rozwoju

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie w rozwoju kompetencji.

  • praca w systemie jednozmianowym, poniedziałek-piątek 08:00 – 16:00

  • stałe wynagrodzenie

  • premie świąteczne, dofinansowanie do wakacji

  • praca stacjonarna w biurze w Sokołowie k/Pruszkowa