Nazwa pracodawcy:
MEDIKAR

Data dodania:
2024-09-17

Nr referencyjny:
9270353pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Kontakt:

MEDIKAR

Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu

Opis stanowiska

  • Wdrażanie i nadzorowanie realizacji planów marketingowych

  • Planowanie i realizacja kampanii reklamowych w mediach

  • Opracowywanie materiałów promocyjnych

  • Kształtowanie wizerunku firmy w mediach i na forum opinii publicznej

  • Obsługa strony internetowej firmy i kont w mediach społecznościowych

  • Mierzenie skuteczności działań marketingowych oraz analizowanie rynku i konkurencji w ramach badań marketingowych

  • Współpraca z agencjami reklamowymi

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie z branży medycznej

  • Znajomość tradycyjnych i nowoczesnych kanałów marketingowych

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne

  • Umiejętność budowania relacji z klientami oraz współpracownikami

  • Samodzielność w działaniu

  • Chęć poszerzania kompetencji

Oferujemy

  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy

  • Pracę stacjonarną w godzinach biurowych