Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9272885pra

Miejsce pracy:
Polska, Stare Opole
województwo: mazowieckie

Przedstawiciel handlowy ds. HoReCa

Opis stanowiska
Twoje główne zadania:

  • pozyskiwanie nowych Klientów rynku HoReCa i budowanie trwałych relacji z Klientami,

  • sprzedaż asortymentu spożywczego będącego w ofercie firmy w powierzonym regionie działania - gł. wschodnia część woj. mazowieckiego,

  • realizowanie celów sprzedażowych, marżowych i jakościowych w kanale HoReCa,

  • analiza potrzeb Klienta, doradztwo i wsparcie Klientów w wyborze z oferowanego asortymentu produktów,

  • negocjowanie i realizacja kontraktów handlowych,

  • monitorowanie rynku i analiza konkurencji z branży spożywczej obsługującej rynek HoReCa,

  • bieżąca analiza danych sprzedażowych i raportowanie wyników pracy w ścisłej współpracy z Dyrektorem ds. HoReCa

Wymagania
Oczekujemy od Ciebie:

  • znajomości rynku i branży spożywczej i/lub znajomości specyfiki rynku HoReCa,

  • wysokiego poziomu orientacji na wyniki pracy i znajomości technik sprzedaży,

  • umiejętności negocjacji, skutecznego argumentowania i pozyskiwania Klientów,

  • komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów,

  • samodyscypliny i dobrej organizacji czasu pracy,

  • dyspozycyjności i terminowości,

  • czynnego prawa jazdy kat. B,

  • znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office

Oferujemy
Oferujemy Ci:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość rozwoju zawodowego i cennych doświadczeń

  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę (lub wybór dowolnej formy zatrudnienia)

  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop i telefon

  • możliwość skorzystania z opieki medycznej dla pracowników i ich rodzin