Nazwa pracodawcy:
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9272906pra

Miejsce pracy:
Niemcy, Brema, Magdeburg, Hanower
województwo: zagranica

Pracownik pakujący

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy (Brema, Magdeburg, Hanower)

Wymagania

Opis pracy:

  • Prace pomocnicze i porządkowe na magazynie

  • Pakowanie oraz układanie towarów

  • Kontrolowanie jakości

  • Praca w systemie zmianowym (nocki dodatkowe płatne +25%)

Wymagania:

  • Gotowość podjęcia pracy od zaraz

  • Nie wymagamy doświadczenia, wystarczą chęci

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat!

  • Możliwość nadgodzin i dodatkowej pracy w weekendy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki za godziny nocne, niedzielne lub nadliczbowe

  • Premie wydajnościowe - w zależności od lokalizacji oraz premie wakacyjne i świąteczne

  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

  • Darmowy Internet

  • Pomoc koordynator (polsko-niemieckiego)

  • Szkolenie w języku polskim