Nazwa pracodawcy:
Trenkwalder

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9272594pra

Miejsce pracy:
Polska, Ożarów Mazowiecki
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Trenkwalder

Operator wózka widłowego (m/k)

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • obsługa wózka widłowego na hali produkcyjnej.

Wymagania

Wymagania:

  • uprawnienia UDT na wózki widłowe,

  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym.

  • książeczka sanepidowska albo chęć do jej wyrobienia,

  • gotowości do pracy na 3 zmiany.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z agencją pracy z możliwością przejścia w późniejszym czasie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

  • wynagrodzenie w wysokości 6500 zł brutto,

  • premię w wysokości 10%,

  • ciekawy pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe),

  • pracę na pełen etat,

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym,

  • wolne weekendy,

  • długofalowe, stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju zawodowego.