Nazwa pracodawcy:
Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego STOMIL S.A.

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9272849pra

Miejsce pracy:
Polska, Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie

Elektryk / Elektroenergetyk

Opis stanowiska
Zadania:

  • prowadzenie konserwacji i remontów urządzeń elektroenergetycznych;

  • nadzór nad infrastrukturą elektroenergetyczną;

  • eksploatacja i konserwacja urządzeń elektroenergetycznych;

  • diagnostyka i naprawa maszyn produkcyjnych;

  • realizacja działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu;

  • weryfikacja kart technicznych, dokumentacji technicznej urządzeń i instalacji;

  • uczestnictwo przy wdrażaniu udoskonaleń i nowych maszyn.

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie techniczne kierunek elektryczny, elektroenergetyczny, mechatronika lub pokrewne;

  • doświadczenie zawodowe – min. 1 rok na podobnym stanowisku;

  • brak ograniczeń w pracy przy występujących czynnikach niebezpiecznych - praca na wysokości powyżej 3 metrów;

  • gotowość do pracy na 3 zmiany;

  • umiejętność diagnozowania przyczyn usterek, rozwiązywania problemów z zakresu elektryki;

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych;

  • zaświadczenie kwalifikacyjne gr I na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, napięcie powyżej 1 kV.

Oferujemy
Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;

  • pracę w firmie posiadającej 100-letnie doświadczenie na rynku;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;

  • niezbędne narzędzia pracy do wykonywania powierzonych obowiązków;

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.