Nazwa pracodawcy:
Symfonia Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9273032pra

Miejsce pracy:
Polska, Katowice
województwo: śląskie

Młodszy Doradca ds. Sprzedaży Rozwiązań IT

Opis stanowiska
Twoje główne zadania:

  • Utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami

  • Doradztwo oraz sprzedaż produktów firmy Symfonia

  • Dokładne dokumentowanie danych w systemie CRM

  • Realizacja planów sprzedażowych i zadaniowych

Wymagania
Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Zdolność do pracy z celami sprzedażowymi

  • Skuteczna komunikacja i umiejętności interpersonalne

  • Chęć do nauki i rozwijania umiejętności

  • Dostępność do pracy w biurze w Katowicach 4 dni w tygodniu

Mile widziane:

  • Znajomość sektora IT i oprogramowania biznesowego w Polsce

  • Doświadczenie w sprzedaży oprogramowania

  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy
Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie software

  • 5 dodatkowych dni płatnego urlopu na wolontariat

  • Możliwość uczestnictwa w projektach firmowych

  • Dofinansowanie do pakietów sportowych MultiSport i MultiLife

  • Fundusze na szkolenia i studia

  • Dostęp do e-learningu

  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • Wsparcie dla pracowników, nagrody i premie

  • Elastyczne godziny pracy, w tym możliwość pracy zdalnej

  • Wyprawka dla nowo narodzonego dziecka pracownika

  • Imprezy integracyjne i wydarzenia rodzinnne