Nazwa pracodawcy:
SP EUROPE Sp. z o.о.

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9273203pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Przedstawiciel handlowy ze znajomością języka angielskiego

Opis stanowiska
OBOWIĄZKI:

  • pozyskiwanie nowych klientów;

  • prezentacja oferty firmy;

  • promocja usług i towarów firmy;

  • negocjowanie warunków długoterminowej współpracy;

  • uczestnictwo w wystawach tematycznych (Automotive)

Wymagania
WYMAGANIA:

  • znajomość urządzeń samochodowych;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • obowiązkowa znajomość angielskiego (minimum В2);

  • znajomość języka rosyjskiego na poziomie komunikatywnym;

  • znajomość języka francuskiego lub hiszpańskiego lub włoskiego (B1) będzie dodatkowym atutem;

  • umiejętność obsługi programów MS Word, Excel

Oferujemy
OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia;

  • zwrot kosztów komunikacji mobilnej i podróży służbowych;

  • dodatkowy pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport);

  • parking dla pracowników, program rekomendacji pracowników, paczki świąteczne, dofinansowanie nauki języków obcych, dofinansowanie szkoleń i kursów, możliwość pracy zdalnej, spotkania integracyjne, kawa/herbata;

  • wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie na podstawie wyników rozmowy kwalifikacyjnej;

  • biuro pod adresem: PANATTONI PARK PRUSZKÓW IV, Brwinów ul. Sw. Józefa 1