Nazwa pracodawcy:
SOLBET Spółka z o. o.

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9272528pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: kujawsko-pomorskie

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby zamieszkałej we wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego lub zachodniej części województwa mazowieckiego do której będzie należała obsługa terenu składającego się częściowo ze wschodnich powiatów województwa kujawsko pomorskiego oraz zachodnich powiatów województwa mazowieckiego.

Nie szukamy dyplomów, szukamy osobowości!

Główne zadania:

  • Nawiązywanie, rozwijanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych z Klientami firmy

  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi Klientami

  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych

  • Przeprowadzanie prezentacji sprzedażowych

  • Sporządzanie ofert, negocjowanie umów oraz warunków sprzedaży

  • Analizowanie wiedzy o klientach i konkurencji

Wymagania
Od kandydata/kandydatki oczekujemy:

  • Silnej motywacji do rozwoju zawodowego i chęć uczestnictwa w rozwoju Firmy

  • Umiejętności dobrej organizacji własnego czasu pracy

  • Doświadczenia w pracy z hurtem dystrybucyjnym

  • Znajomości technik sprzedaży i negocjacji

  • Min. wykształcenia średniego

  • Dużego zaangażowania, dyspozycyjności i samodzielności

  • Gotowości do podróży służbowych

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Komunikatywności

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)

Oferujemy
Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

  • Możliwość realizacji ambitnych wyzwań zawodowych

  • Możliwość uczestniczenia w kreowaniu wizerunku i pozycji rynkowej firmy