Nazwa pracodawcy:
Inplag Sp. z o. o.

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9272900pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław
województwo: dolnośląskie

Specjalista ds. Kosztorysowania Instalacji Sanitarnych

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie Zespołu Ofertowego Instalacji i Sieci Sanitarnych przy sporządzaniu ofert,

  • Aktywna współpraca z Zespołem Ofertowym przy powstawaniu koncepcji,

  • Analiza rozwiązań technicznych i warunków formalnych planowanych inwestycji,

  • Branie udziału w międzybranżowych koordynacjach z przedstawicielami innych branż,

  • Opracowywanie BOQ przy opracowywaniu koncepcji projektowych dla projektów technologicznych,

  • Opracowywanie koncepcji układu zasilania, instalacji wewnętrznych oraz sieci zewnętrznych,

  • Wprowadzanie optymalizacji techniczno-ekonomicznych i proponowanie rozwiązań zamiennych przy sporządzaniu koncepcji instalacji.

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Samodzielność przy projektowaniu,

  • Przynajmniej 3 lata stażu pracy na podobnym stanowisku,

  • Rzetelność i terminowość przy realizacji powierzonych zadań,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne,

  • Uprawnienia do projektowania w zakresie sieci, instalacji i urządzeń będą dodatkowym atutem,

  • Znajomość programów Autodesk AutoCAD oraz programów branżowych,

  • Znajomość programu AutoCAD REVIT będzie dodatkowym atutem,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
To oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie inżynieryjnej,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.