Nazwa pracodawcy:
Interhandler Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9272687pra

Miejsce pracy:
Polska, Toruń, ul. Wapienna 6
województwo: kujawsko-pomorskie

Specjalista ds. Logistyki Części

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

  • składanie zamówień do dostawców i kontrola ich terminowej realizacji

  • zapewnienie bieżącej informacji o statusie dostaw, zapasów oraz rozchodach

  • kreowanie i monitorowanie rozwoju kategorii produktowej części

  • obsługa klientów wewnętrznych: dział Serwisu, Sprzedaży

  • wyszukiwanie i negocjowanie najlepszych ofert zakupowych

  • bieżąca obsługa programów do zarządzania zapasami

  • optymalizacja zapasów magazynowych

  • monitorowanie i kontrolowanie polityki cenowej oraz rabatowej

  • analizowanie i przygotowanie informacji o cenach rynkowych

  • sporządzanie raportów i dokumentacji

Wymagania
Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, (preferowane ekonomiczne, logistyka)

  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • znajomość branży motoryzacyjnej lub rolniczej będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i skrupulatność

  • obsługa programów Microsoft Office

  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem Comarch XL

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność, umiejętności negocjacyjne

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagradzania

  • opiekę medyczną Medicover

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • świadczenia pieniężne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • karty jubileuszowe i okolicznościowe