Nazwa pracodawcy:
Probon Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9272942pra

Miejsce pracy:
Polska, Tarczyn
województwo: mazowieckie

Projektant Instalacji Wentylacji

Opis stanowiska

  • Wykonywanie projektów instalacji wentylacji w zakładach przemysłowych oraz biurowych współtowarzyszących

  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych klienta na każdym etapie realizacji projektów oraz realizacji inwestycji

  • Przygotowanie i analiza techniczna dokumentacji oraz specyfikacji materiałowej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Inżyniera Środowiska)

  • Znajomość oprogramowania branżowego: AutoCAD, BRISCAD oraz pakietu firmy FLUID DESK- VENTPACK,

  • Minimum 2- letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w sporządzaniu projektów dla przemysłu spożywczego),

  • Znajomość wytycznych i standardów w zakresie projektowania instalacji wentylacyjnych,

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność koordynacji projektów z innymi instalacjami/branżami (przygotowywanie wytycznych i weryfikacja)

  • Kreatywność.

Oferujemy

  • w codziennej pracy pełen pakiet narzędzi podstawowych i specjalistycznych (telefon, komputer wraz z oprogramowaniem)

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży wentylacji przemysłowej

  • realną możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

  • przyjazną atmosferę w pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • dofinansowanie pakietu ubezpieczeniowego, zdrowotnego oraz sportowego (Karta Multisport)