Nazwa pracodawcy:
Keller Polska

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9272957pra

Miejsce pracy:
Polska, Ożarów Mazowiecki
województwo: mazowieckie

Operator Maszyn Budowlanych

Opis stanowiska
ZADANIA:

  • Obsługa wybranych maszyn budowlanych: palownic, wiertnic do kotwi, pomp do mieszanek betonowych, zespołów maszyn do produkcji mieszanek betonowych, koparek lub ładowarek jednonaczyniowych

Wymagania
NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe w wykonywaniu prac na wybranych maszynach budowlanych - możliwość przeszkolenia

  • Dyspozycyjność

  • Zaangażowanie

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy
OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę w zgranym i wspierającym zespole

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas delegacji

  • Pracę w ciekawej i innowacyjnej branży

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz nowych kwalifikacji

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie PZU

  • Kartę sportową oraz dofinansowanie do wypoczynku

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego (samodzielny wybór sposobu nauczania i lektora)