Nazwa pracodawcy:
Trenkwalder

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9273269pra

Miejsce pracy:
Polska, Rabowice, k. Swarzędza
województwo: wielkopolskie

Kontakt:

Trenkwalder

Pracownik przygotowania produkcji - linia rozlewu (m/k)

Opis stanowiska
Zadania:

  • praca na planie produkcyjnym,

  • przygotowywanie mieszanek na poszczególne linie produkcyjne według receptury,

  • przygotowywanie surowców,

  • dorabianie mieszanek (np. żele, szampony),

  • pobieranie wózkiem widłowym surowców z magazynu,

  • odpowiedzialność przy ważeniu surowców (gramy, kilogramy),

  • zachowanie tajemnicy receptury,

  • obsługa systemu SAP - rozliczenie surowców do produkcji.

Wymagania
Wymagania:

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej lub na magazynie,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (pon.-pt.),

  • dobra organizacja pracy,

  • samodzielność, odpowiedzialność i sprawność działania,

  • zdolność adaptacji do zmian i nowych warunków,

  • logiczne myślenie.

Mile widziane:

  • znajomość SAP,

  • uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy
Oferta:

  • umowa o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta,

  • wynagrodzenie 6 000 - 7 000 zł brutto,

  • ubezpieczenie na życie,

  • karta MultiSport,

  • opieka medyczna na terenie zakładu,

  • parking pracowniczy,

  • sklep zakładowy,

  • dojazd bezpłatnym autobusem pracowniczym z Poznania (Winogrady, rondo Śródka) oraz Swarzędza.