Nazwa pracodawcy:
Victor Energy Sp.zo.o.

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9273335pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa, Praga-Północ
województwo: mazowieckie

Specjalista / Specjalistka ds. Zasobów Ludzkich (Rynki Międzynarodowe)

Opis stanowiska
Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Specjalisty/Specjalistki ds. Zasobów Ludzkich, która będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie personelem w naszej spółce działającej na rynku skandynawskim i innych rynkach europejskich.

Szukamy osoby z inicjatywą, charyzmą i doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, która wniesie ekspertyzę i nowoczesne podejście do zarządzania zasobami ludzkimi.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pełnym cyklem rekrutacyjnym, w tym rekrutacja, onboarding oraz prowadzenie rozmów okresowych z pracownikami.

  • Prowadzenie spraw administracyjnych związanych z zatrudnieniem, w tym dokumentacja pracownicza i naliczanie wynagrodzeń dla pracowników oddelegowanych za granicę (A1).

  • Zapewnienie zgodności z przepisami prawa pracy w Polsce oraz w krajach, w których działamy (przy wsparciu merytorycznym firm zewnętrznych w razie potrzeby).

  • Inicjowanie i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w obszarze HR wspierających rozwój pracowników i efektywne zarządzanie zespołem.

  • Monitorowanie i dostosowywanie polityki personalnej do zmieniających się warunków prawnych i rynkowych.

  • Ścisła współpraca z zarządem oraz innymi działami w celu realizacji strategii HR.

Wymagania
Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem zasobami ludzkimi, najlepiej w środowisku międzynarodowym.

  • Znajomość polskiego prawa pracy oraz gotowość do poznawania przepisów prawa pracy w innych krajach europejskich.

  • Umiejętność korzystania z nowoczesnych narzędzi HR, w tym systemów do zarządzania zasobami ludzkimi.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Proaktywność, samodzielność i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem (szwedzki, niemiecki, chorwacki).

Oferujemy
Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie, która dynamicznie się rozwija i stawia na długoterminową współpracę.

  • Propracownicze podejście, gdzie liczy się dialog, wzajemny szacunek (relacje międzyludzkie ponad procedurami).

  • Pracę w środowisku, gdzie cenimy autonomię i dajemy przestrzeń na realizację własnych pomysłów oraz wpływ na kluczowe decyzje.

  • Benefity pracownicze (Medicover, Multisport, j. angielski, ubezpieczenie PZU).

  • Przyjazną atmosferę pracy, w której zespół wzajemnie się wspiera i słucha, co tworzy przestrzeń do rozwoju i innowacji.