Nazwa pracodawcy:
Symfonia Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9273023pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Doradca ds. Sprzedaży Rozwiązań IT

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • Obsługa obecnych klientów

  • Doradztwo i sprzedaż produktów Symfonii

  • Aktualizacja danych w systemie CRM

  • Realizacja celów sprzedażowych i jakościowych

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży

  • Umiejętności pracy z celami sprzedażowymi

  • Skutecznej komunikacji i umiejętności interpersonalnej

  • Zainteresowania rozwojem zawodowym

  • Dyspozycyjności min. 4 dni w tygodniu z biura w Katowicach

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość sektora IT/oprogramowania

  • Doświadczenie w sprzedaży oprogramowania

  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Korzyści dla Ciebie:

  • Stabilna praca w dynamicznie rozwijającej się firmie software

  • Możliwość urlopu wolontariackiego

  • Udział w projektach firmowych

  • Pakiety benefitów: MultiSport, MultiLife, szkolenia, e-learning

  • Opieka medyczna, ubezpieczenie życiowe, dofinansowanie okularów

  • Dodatkowe benefity: nagrody, bonusy, podwyżki

  • Możliwość elastycznej pracy zdalnej

  • Imprezy firmowe i budżet na team lunch