Nazwa pracodawcy:
ManpowerGroup

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9271109pra

Miejsce pracy:
Polska, Wałbrzych
województwo: dolnośląskie

Pracownik produkcji

Opis stanowiska

Zadania:

  • Składanie części, podzespołów
  • Stosowanie odpowiednich narzędzi i przyrządów zapewniających wymaganą jakość i dokładność montażu
  • Przestrzeganie zakładowych standardów jakości

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością rozwoju i późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez naszego klienta
  • Stabilne wynagrodzenie
  • Praca od zaraz – sprawna, bezstresowa rekrutacja
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Dofinansowanie posiłków pracowniczych na terenie zakładu
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.