Nazwa pracodawcy:
HR Work Force

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9272600pra

Miejsce pracy:
Polska, Sulechów
województwo: lubuskie

Magazynier

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • Markowanie, zabezpieczanie oraz sortowanie odzieży, tekstyliów i produktów przemysłowych.

  • Przygotowywanie towarów do wysyłki.

  • Utrzymywanie porządku na miejscu pracy.

  • Współpraca z różnymi działami.

Wymagania Wymagania

  • Znajomość języka polskiego.

  • Mile widziana dyspozycyjność od zaraz.

  • Motywacja i chęć do pracy.

  • Gotowość do pracy zmianowej.

  • Pozytywne nastawienie.

Oferujemy Oferujemy

  • Miesięczne wynagrodzenie: 5450 zł brutto.

  • Możliwość stałego zatrudnienia po okresie wdrożenia.

  • Praca od poniedziałku do piątku w dwóch zmianach.

  • Wolne weekendy i święta.

  • Zniżki na posiłki, szkolenia oraz wsparcie koordynatora.