Nazwa pracodawcy:
Paweł Witak

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9272612pra

Miejsce pracy:
Polska, Sokołów (pow. pruszkowski, gm.
województwo: mazowieckie

Kontakt:

Paweł Witak

Specjalista ds. obsługi klienta

Opis stanowiska Opis stanowiska

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta indywidualnego i b2b

  • doradztwo w zakresie doboru produktów do wyposażenia łazienki

  • obsługa zamówień w systemie Baselinker oraz prowadzenie dokumentacji

  • obsługa zwrotów i reklamacji

  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania Wymagania

  • wymagane doświadczenie w pracy w obszarze obsługi klienta

  • wysoka kultura osobista,

  • odpowiedzialność, samodzielność, wielozadaniowość oraz zaangażowanie,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1 - podstawowa obsługa klienta telefonicznego)

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze programu Baselinker

Oferujemy Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju osobistego wraz z rozwojem firmy,

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,

  • pracę w zgranym zespole,

  • godziny pracy poniedziałek-piątek 8.00-16.00

  • miejsce pracy – Sokołów k/Pruszkowa