Nazwa pracodawcy:
Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9272699pra

Miejsce pracy:
Polska, Wrocław, Fabryczna, Jerzmanows
województwo: dolnośląskie

Kierowca Kat. C+E w transporcie międzynarodowym

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Przestrzeganie terminowości realizowanych tras

  • Dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii

  • Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy Kierowcy

  • Kontrola stanu kontenerów

  • Realizowanie poleceń przełożonych

  • Dbanie o powierzone auta, oględziny stanu technicznego pojazdu

Wymagania
Nasze wymagania:

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E (z kod. 95)

  • Ukończony kurs na przewóz rzeczy

  • Aktualna karta kierowcy

  • Uprawnienia ADR- mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych

  • Umiejętność reagowania na sytuacje kryzysowe i podjęcie odpowiednich działań w przypadku awarii lub wypadku drogowego

  • Punktualność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Uczciwość, terminowość oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Elastyczność w podejściu do zmieniających się warunków i wymagań

Oferujemy
To oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę, gwarantującą stabilność zatrudnienia

  • Transparentny system wynagrodzenia, grafik planowany z wyprzedzeniem

  • Dostęp do bazy z prysznicami i strefą odpoczynku,

  • Praca w systemie 3/1 lub 2/1

  • Trasy międzynarodowe

  • Pojedyncze obsady

  • Nowy, sprawny tabor (Man)

  • Upominki na święta Bożego Narodzenia i „wczasy pod gruszą”

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Kapitałowych oraz Ubezpieczenia grupowego

  • Odzież firmowa i wyposażenie niezbędne do pracy

  • Profesjonalne zaplecze i wsparcie techniczne przez cały czas

  • Zaplecze parkingowe na samochody osobowe pracowników,

  • Wsparcie profesjonalnego zespołu dyspozytorów i spedytorów