Nazwa pracodawcy:
WBS Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9273050pra

Miejsce pracy:
Polska, Sokołów Podlaski
województwo: mazowieckie

Administrator sieci IT (firma produkcyjna)

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Sokołów Podlaski

Opis stanowiska pracy:

  • Zarządzanie infrastrukturą IT - sieć komputerowa w środowisku MS Windows Server/ Active directory.

  • Administracja bazy opartej na ERP/ Oracle oraz MS Access, sieci LAN, WAN i WLAN.

  • Administracja stacji roboczych.

  • Zapewnienie bezpieczeństwa infrastruktury IT.

  • Wdrażanie nowych rozwiązań z obszaru IT (będziesz pełnił wiodącą rolę).

  • Archiwizacja, zarządzanie kopiami zapasowymi.

  • Konfiguracja sprzętu - wsparcie informatyczne personelu firmy, współpraca ze wszystkimi działami.

Wymagania
 Wymagania:

  • Minimum 2,5 roku doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku.

  • Doświadczenie w administracji sieci w środowisku MS Windows Server, MS Access, ERP (oracle), LAN, WAN, WLAN.

  • Znajomość programów ERP, MS Office.

  • Praktyczna umiejętność konfigurowania urządzeń sieciowych.

  • Dobra organizacja pracy własnej.

  • Preferowane wykształcenie wyższe - informatyczne (nie jest konieczne, jeżeli masz odpowiednie doświadczenie).

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę w dużej firmie produkcyjnej (kilkaset osób).

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Premię.