Nazwa pracodawcy:
NetWorkS! sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9273266pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. analiz budżetowych i rozliczeń

Opis stanowiska
Opis zadań na stanowisku:

  • Rejestracja i koordynacja prac planowych i wejść na obiekty sieciowe

  • Rejestracja współpracowników

  • Nadzór nad terminowością rozliczeń z podwykonawcami

  • Tworzenie raportów

  • Dbanie o spójnośc danych w systemie SAP w zakresie zainstalowanego i demontowanego sprzętu

  • Planowanie budżetu

Wymagania
Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Znajomość systemu SAP w stopniu podstawowym

  • Znajomość MSExcel ( tabele przestawne, korzystanie z różnych żródeł danych )

  • Zdolności analityczne

  • Wykształcenie o profilu finansowym lub technicznym

  • Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność, dobra organizacja pracy

  • Umiejetność współpracy w Zespole, komunikatywność

Oferujemy
Wybranej osobie oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną w Enel-Med

  • Ubezpieczenie na życie

  • Kartę sportową

  • Dodatkowy dzień wolny w roku

  • Dodatkowe świadczenia socjalne