Nazwa pracodawcy:
Asseco Cloud

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9246970pra

Miejsce pracy:
Polska, Rzeszów
województwo: podkarpackie

Młodszy Administrator Systemów i Aplikacji

Opis stanowiska
Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Administracja i nadzór nad systemami i aplikacjami w oparciu o rodzinę systemów Linux

  • Administracja narzędzi i tuning (Jira/Confluence) oraz rozwiązań CI\CD (Gitlab, Artifactory, Harbor)

  • Administracja aplikacji (cykliczne podnoszenie wersji, migracja środowisk, testy podnoszenia wersji aplikacji, modyfikacja środowiska Jira Software)

  • Wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych, nowych wersji serwerów, systemów, aplikacji i poprawek w środowiskach (Prod, TEST)

  • Administracja systemami kontroli wersji w szczególności rozwiązania Gitlab oraz ich rozwój i zabezpieczenie

  • Utrzymanie, aktualizacja i tworzenie dokumentacji wdrażanych systemów

  • Bieżący monitoring i reakcja na powiadomienia wspieranych aplikacji oraz automatyzacja pracy

  • Obsługa i analiza incydentów związanych z działaniem aplikacji i systemów

Wymagania
Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać zadania?

  • Min. 2 - letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Komercyjne doświadczenie z  systemami operacyjnymi Linux (RedHat, Ubuntu) na poziomie administracyjnym

  • Znajomość systemów kontroli wersji Gitlab

  • Umiejętność zabezpieczania serwerów, aplikacji i ciągłego dbania o bezpieczeństwo

  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów i incydentów

  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu dokumentacji i pisania procedur obsługi oraz instalacji systemów informatycznych

  • Wykształcenie wyższe: informatyczne lub pokrewne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikację z dostawcami rozwiązań IT

  • Proaktywna postawa, umiejętność dostosowywania się do zmian, chęć ciągłego podnoszenia kompetencji

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość aplikacji CI\CD (Artifactory, Gitlab) oraz Atlassian (Jira, Confluence, Bitbucket, Bamboo)

  • Umiejętność tworzenia skryptów Python w celu automatyzacji procesów

  • Doświadczenie w administrowaniu i utrzymaniu baz danych Postgress i umiejętność tworzenia zapytań SQL

  • Znajomość w administracji serwerami webowymi (Apache, NGINX)

Drogi Kandydacie/Kandydatko, jeśli interesuje Cię rozwój w kierunku programowania, cyberbezpieczeństwa to nie jest to oferta dla Ciebie.
Oferujemy

Benefity:

  • Pracowniczy Plan Emerytalny oraz Pracowniczy Plan Kapitałowy

  • Spotkania zespołowe i integracyjne

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Praca w największej spółce IT

  • Dostęp do zaawansowanych technologii

  • Szkolenia i certyfikacje

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych i dostęp do platformy edukacyjnej

  • Program kafeteryjny (w tym Multisport)

  • Prywatna opieka zdrowotna