Nazwa pracodawcy:
OTTO Work Force

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9272822pra

Miejsce pracy:
Holandia, Oud Gastel (Roosendaal)
województwo: zagranica

Pracownik magazynu z odzieżą

Opis stanowiska
Pierwszego dnia pracy weźmiesz udział w prezentacji, wprowadzeniu i zwiedzaniu magazynu. W szkoleniach będzie towarzyszył Ci mentor, dzięki któremu dowiesz się wszystkiego więc teraz potrzebujesz tylko:

  • Dobrej kondycji fizycznej – dużo chodzenia

  • Znajomości języka angielskiego (minimum B1)

Jako PRACOWNIK MAGAZYNU, będziesz wykonywał łatwe i przyjemne zadania np.:

  • Kompletacja produktów za pomocą skanera,

  • Pakowanie do wysyłki,

  • Obsługa zwrotów.

Wymagania
Co zyskasz, wybierając tę ofertę pracy?

  • Atrakcyjną stawkę godzinową: 14.82 EUR (13.68 EUR +8.33% dodatek wakacyjny)

  • Stały dostęp do darmowej wody, kawy, herbaty i świeżych owoców w jadalni pracowniczej. (Regularnie są też organizowane zjazdy FOOD TRUCKów ;-)

  • Szansę na rozwój – możesz przejść wewnętrzne szkolenia z obsługi wózka widłowego lub wózka wysokiego składowania. Masz również możliwość uzyskania kontraktu bezpośrednio w CEVA!

Co my, jako agencja pracy możemy Ci zagwarantować?

  • Cotygodniowe wypłaty

  • Minimum formalności - rekrutacja online

  • Ubezpieczenie NNW, dostęp do opieki zdrowotnej

  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich (gwarancja godzin)

  • Zorganizowane zakwaterowanie i transport do pracy - jeśli potrzebujesz!

  • Operations Service Center, czyli telefoniczny helpdesk działający 24/7

  • Wygodna aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ

  • Bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej i innych projektów dla naszych pracowników np. Fit'at'OTTO.

WE TAKE CARE OF OUR PEOPLE 3

Oferujemy
Praca przez agencję to często tylko początek! Wielu pracowników tymczasowych rozwija się, zdobywa większą wiedzę i przechodzi na bezpośredni kontrakt u jednego z naszych klientów w Holandii lub zaczyna budować karierę w wewnętrznych strukturach OTTO.

Interesujące?

Aplikuj na tę ofertę i dołącz do naszego międzynarodowego zespołu jako Picker Packer!