Nazwa pracodawcy:
ATT Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9273197pra

Miejsce pracy:
Polska, Kraków
województwo: małopolskie

Magazynier surowców

Opis stanowiska
Zakres obowiązków (opis stanowiska):

  • przyjmowanie towarów do magazynu

  • samodzielne prowadzenie gospodarki magazynowej

  • rozpakowywanie dostaw i sprawdzanie ich zgodności z dokumentacją

  • organizowanie przestrzeni magazynowej i odpowiedniego składowania produktów

  • przygotowywanie zamówień do wysyłki

  • załadunki ciężarówek

  • dostarczanie surowców na produkcję

  • prowadzenie dokumentacji stanów magazynowych

  • realizacja okresowych inwentaryzacji

  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynności dostaw i zamówień

Wymagania
Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • uprawnienia na wózki widłowe i praktyczna umiejętność obsługi

  • ogólna wiedza techniczna

  • dobra organizacja pracy w magazynie oraz dbałość o prawidłowe składowanie towarów

  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność w kontakcie z innymi pracownikami

  • elastyczność w podejściu do powierzonych zadań

Oferujemy
Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość kształtowania własnego środowiska pracy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i posiadanych umiejętności