Nazwa pracodawcy:
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9272861pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Pracownik ds. analiz efektywności inwestycji unijnych​​

Opis stanowiska
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • przygotowywanie i weryfikacja wniosków o dofinansowanie projektów z funduszy Unii Europejskiej w zakresie analiz finansowych, ekonomicznych i przewozowych,

  • weryfikacja studiów wykonalności i innych dokumentów dotyczących przygotowania inwestycji w zakresie analiz finansowych, ekonomicznych i przewozowych,

  • przygotowywanie uzasadnień ekonomicznych oraz obliczanie efektywności ekonomicznej projektów inwestycyjnych dla potwierdzenia efektywności i zasadności realizacji projektu inwestycyjnego,

  • szacowanie poziomu dofinansowania projektów inwestycyjnych ze środków unijnych,

  • współpraca z zewnętrznymi konsultantami, organami administracji rządowej i instytucjami reprezentującymi Komisję Europejską w zakresie niezbędnym do prawidłowego przygotowania analiz kosztów i korzyści.

Wymagania
Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym, w szczególności programu MS Excel,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2),

  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, skrupulatność,

  • umiejętność współpracy,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

 Mile widziane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne w specjalności finanse, ekonomika transportu, ekonometria,

  • znajomość zagadnień związanych z realizacją projektów inwestycyjnych,

  • doświadczenie zawodowe, w tym na podobnych stanowiskach związanych z realizacją projektów inwestycyjnych.

Oferujemy wynagrodzenie w przedziale 5000 - 8000 zł brutto.

Oferujemy
Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę

  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą

  • Opieka medyczna

  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Karta Multisport