Nazwa pracodawcy:
POZ BRUK Sp. z o.o. sp. j.

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9272549pra

Miejsce pracy:
Polska, Sobota (pow. poznański, gm. Ro
województwo: wielkopolskie

Młodszy specjalista ds. wycen / Młodszy kosztorysant

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Kosztorysowanie/obmiarowanie konstrukcji z prefabrykatów żelbetowych

  • Przygotowanie ofert cenowych

  • Analizowanie dokumentacji projektowej

  • organizacja wycen produktów niestandardowych

  • pomoc w pracach organizacyjnych biura

Wymagania
Nasze wymagania

  • student/studentka kierunku budownictwa- specjalność: konstrukcje budowlane i inżynierskie,

  • bardzo dobra znajomość MS Office, AutoCAD,

  • umiejętność sprawnego korzystania z prawa budowlanego, rozporządzeń branżowych, norm projektowych,

  • chęć ciągłego samodoskonalenia i rozwoju.

Oferujemy
Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, rozwój na Kierownika Projektu

  • swobodną i miłą atmosferę w pracy

  • elastyczne godziny pracy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • benefity: MultiSport, ubezpieczenie, dofinansowanie do żłobka i przedszkola, zniżki na produkty Pozbruk