Nazwa pracodawcy:
Celon Pharma S.A.

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9272717pra

Miejsce pracy:
Polska, Kazuń Nowy, ul. Marymoncka 15
województwo: mazowieckie

Specjalista ds. Utrzymania Technicznego

Opis stanowiska

  • Okresowe przeglądy, bieżąca konserwacja urządzeń i systemów,

  • Naprawy oraz modernizacje urządzeń i systemów,

  • Bieżące usuwanie awarii,

  • Uczestnictwo w uruchomieniach nowych maszyn i instalacji,

  • Ofertowanie i realizacja zamówień na materiały i części eksploatacyjne,

  • Prowadzenie dokumentacji prac zgodnie z obowiązującymi zasadami w branży farmaceutycznej.

Wymagania
Wymagania

  • Wykształcenie techniczne minimum średnie (preferowane kierunki: automatyka, robotyka, mechatronika, elektryka, mechanika),

  • Znajomość zagadnień związanych z instalacją, konserwacją i naprawą maszyn i systemów,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, uprawnienia SEP oraz znajomość języka angielskiego – będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy
Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, firmowy autobus, dofinansowanie posiłków w pracy,

  • Dobrą atmosferę pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia.