Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ

Data dodania:
2024-09-18

Nr referencyjny:
9272786pra

Miejsce pracy:
Polska, Sokołów Podlaski, ul. Ząbkowsk
województwo: mazowieckie

Pracownik produkcji w piekarni

Opis stanowiska
Twoje główne zadania:

  • pakowanie gotowych wyrobów piekarniczych wg ustalonych procedur

  • przygotowanie produktów piekarni do sprzedaży

  • współpraca z innymi pracownikami piekarni w zakresie pomocniczych prac produkcyjnych

  • dbałość o porządek i czystość w miejscu pracy

Wymagania
Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku, na produkcji - mile widziane

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym

  • aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych

  • zaangażowania i sumienności w realizację przydzielonych zadań

  • dobrej organizacji pracy i umiejętności skutecznej współpracy w zespole

Oferujemy
Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę (lub umowę zlecenie - do ustalenia z wybranym kandydatem)

  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość rozwoju zawodowego i stabilne zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na lokalnym rynku