Nazwa pracodawcy:
TELUS International AI Inc.

Data dodania:
2024-09-19

Nr referencyjny:
9275084pra

Miejsce pracy:
Polska, Gdańsk
województwo: pomorskie

Specjalista ds. Personalizacji Kampanii Reklamowych Online z językiem niemieckim - Freelancer

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Szukamy osoby pełnej pasji do technologii, która dołączy do naszego zespołu jako Asesor Reklam Internetowych. Oferujemy elastyczne godziny pracy w ramach projektu freelancerskiego. Twoim zadaniem będzie ocena trafności internetowych reklam oraz ich zgodności kulturowej, co przyczyni się do optymalizacji wyszukiwań online dla milionów użytkowników.

Wynagrodzenie:

Szacowany zarobek godzinowy wynosi 7,50 USD, z możliwością wyższych zarobków zależnych od produktywności.

Oferujemy:

  • Dostęp do bezpłatnych świadczeń wspierających zdrowie psychiczne.

  • Szkolenia z zakresu dobrego samopoczucia.

  • Możliwość pracy w dynamicznej, globalnej społeczności AI, wspierającej rozwój modeli uczenia maszynowego.

Wymagania
Kwalifikacje:

  • Biegłość językowa w angielskim i niemieckim.

  • Znajomość aktualnych zagadnień w Polsce (media, biznes, kultura, itp.).

  • Aktywne korzystanie z mediów społeczności oraz doświadczenie w obsłudze przeglądarek internetowych.

  • Codzienny dostęp do szybkiego internetu, smartfona oraz komputera z oprogramowaniem antywirusowym.

Proces rekrutacyjny:

Ocena językowa i kwalifikacyjny egzamin otwarty, weryfikacja tożsamości oraz krótki wywiad wideo.

Równość szans:

TELUS International AI zobowiązuje się do równości szans. Wszystkie decyzje rekrutacyjne są podejmowane na podstawie kwalifikacji, zasług i kompetencji, bez dyskryminacji.

Dołącz do nas i miej realny wpływ na świat technologii oraz reklamy internetowej, pracując w ramach globalnej sieci ponad miliona współpracowników.