Nazwa pracodawcy:
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Data dodania:
2024-09-19

Nr referencyjny:
9275267pra

Miejsce pracy:
Polska, Warszawa
województwo: mazowieckie

Pracownik ds. aktualizacji przepisów ruchu kolejowego

Opis stanowiska
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • śledzenie dzienników urzędowych oraz monitorowanie zmian w aktualnym stanie prawnym w zakresie przepisów ruchu,

  • przyjmowanie i analiza wniosków dotyczących obowiązujących przepisów ruchu oraz ich interpretacji i wnioskowanie zmian,

  • przygotowywanie projektów zmian do istniejących przepisów oraz dostosowanie ich do aktualnego stanu prawnego,

  • przygotowanie materiałów związanych z edycją i korektą przepisów ruchu.

Wymagania
Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe,

  • 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata doświadczenia na stanowiskach związanych z transportem kolejowym,

  • wiedza zawodowa z zakresu transportu i ruchu kolejowego,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmiany.

Oferujemy wynagrodzenie w przedziale 5000 - 8000 zł brutto

Oferujemy
Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę

  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą

  • Opieka medyczna

  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Karta Multisport