Nazwa pracodawcy:
Victor Energy Sp. z o.o.

Data dodania:
2024-09-19

Nr referencyjny:
9275423pra

Miejsce pracy:
Polska,
województwo: podkarpackie

Kierowca z uprawnieniami C / C+E

Opis stanowiska

  • praca w delegacjach - Polska i zagranica,

  • prowadzenie pojazdu ciężarowego, wyposażonego w HDS lub zwyżkę,

  • prowadzenie pojazdu w warunkach trudnego terenu,

  • operowanie HDS / Zwyżka,

  • współpraca z przełożonymi i członkami brygady w zakresie prowadzonych prac na stacjach lub liniach energetycznych.

Wymagania
Wymagania

  • uprawniania Operatora HDS i zwyżki koszowej,

  • doświadczenie w pracy z samochodami ciężarowymi,

  • umiejętności z zakresu podstaw mechaniki samochodowej,

  • umiejętności z jazdy terenowej samochodem ciężarowym,

  • mile widziane doświadczenie w zakresie pracy w sektorze energetycznym.

Oferujemy
Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dużą ilość szkoleń oferowaną przez naszą organizację oraz poprzez wsparcie doświadczonych pracowników,

  • stabilną pracę w firmie elektroenergetycznej,

  • konkurencyjne wynagrodzenie, zwrot kosztów podróży służbowych o zakwaterowanie w delegacji

  • narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na tym stanowisku.